date امروز : یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ مصادف با 2021-May-16 میلادی

منتشر شده در تاریخ 21 جولای 2018

آتش سوزی در سازمان میراث فرهنگی مهار شد

آتش سوزی که در صبح روز سی ام تیر 98 در محوطه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به وقوع پیوسته بود، با کمک نیروهای آتش نشانی اطفا شد.

آتش سوزی که در صبح روز سی ام تیر ۹۷ در محوطه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به وقوع پیوسته بود، با کمک نیروهای آتش نشانی اطفا شد.

به گزارش هتلنا، به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشانی تهران، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: ساعت ۹ و ۴۶ دقیقه امروز یک مورد حریق در محوطه سازمان میراث فرهنگی اعلام شد که مأموران ایستگاه شماره هشت که در مجاورت سازمان میراث فرهنگی قرار دارند در کمتر از دو دقیقه در محل حاضر شدند.

او افزود: بعد از حضور ماموران آتش نشانی مشاهده شد که یک دستگاه سیستم هواساز که توسط کارگران بخش پیمانکاری در حال نصب در این سازمان بوده است در حال برشکاری و جوشکاری دچار حریق شده که بلافاصله عملیات اطفای حریق آغاز شد. البته پیش از رسیدن آتش نشان ها، پرسنل حراست و تاسیسات سازمان میراث فرهنگی مشغول اطفای حریق بودند.

ملکی افزود: ظرف چند دقیقه آتش خاموش شد و خوشبختانه این حریق به قسمت های اداری و سرپوشیده سازمان میراث فرهنگی سرایت نکرد و تمام بخش های این سازمان مشغول فعالیت هستند و هیچ گونه تلفات جانی، مصدومیت و دودگرفتگی مشاهده نشده است و این محل بعد از ایمن سازی تا دقایقی دیگر تحویل سازمان میراث فرهنگی خواهد شد.

مطالب مرتبط

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از

جدیدترین خبرها

طراحی شده توسط میثم رودکی - 30 آبان 1397