date امروز : پنج شنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ مصادف با 2021-Sep-16 میلادی

منتشر شده در تاریخ 17 نوامبر 2018

بهره برداری از هتل بین المللی فرودگاه امام

طرح احداث هتل بین المللی فرودگاه امام خمینی (ره) با تامین مالی 700 میلیارد ریالی بانک توسعه صادرات ایران به بهره برداری رسید.

طرح احداث هتل بین المللی فرودگاه امام خمینی (ره) با تامین مالی ۷۰۰ میلیارد ریالی بانک توسعه صادرات ایران به بهره برداری رسید.

به گزارش هتلنا به نقل از دنیای سفر؛ ابوالفضل حقدوست، رئیس شعبه تجریش این بانک با اعلام این خبر به مناسبت افتتاح هتل بین المللی فرودگام امام (ره) گفت: حجم کل پروژه ساخت اولین هتل فرودگاهی کشور بالغ بر ۱۰۰۰ میلیارد ریال می شود که ۷۰ درصد آن توسط این شعبه تامین مالی شده است. این پروژه که به منظور ایجاد شرایط و بسترهای لازم جهت جذب توریسم و گسترش صنعت گردشگری در اراضی فرودگاه امام خمینی (ره) طراحی شده شامل ۵۰۰ اتاق پذیرایی از مسافرین و سایر فضاهای خدماتی و تفریحی است و در کلاس ۳ و ۴ ستاره قرار دارد.

موقعیت مکانی این مجموعه و قرار گرفتن آن در نزدیکی فرودگاه بین المللی، باعث استقرار گروه های مختلف مسافران خارجی خواهد شد که با اهداف مختلف مانند بازرگانی و تجارت، گردشگری و تفریحی، علمی و یا سیاسی به ایران سفر می کنند و احداث این هتل تسهیل امور مربوط به آنان را به دنبال خواهد داشت.

پیش بینی می شود با تجهیز کامل و توسعه این مجموعه، میزان استقبال مسافران خارجی جهت بازدید از کشور و تمایل شرکت های هواپیمایی و مسافرتی سایر کشورها جهت انعقاد قرارداد و بهره برداری از امکانات ایجاد شده، افزایش یابد.

مطالب مرتبط

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از

جدیدترین خبرها

طراحی شده توسط میثم رودکی - 30 آبان 1397